Bezpečně eliminujte oheň... RYCHLE!

Hodte jej přes oheň. Je to tak jednoduché!

Rychle uhasí malé požáry, bez nepořádku - Představujeme Naši Snadno Použitelnou Požární Deku!

Lehká a Univerzální: Účinně potlačuje tekutinové nebo tukové požáry a funguje na různé typy požárů. Také slouží jako tepelný nebo tepelný štít.

Základní Vybavení pro Kuchyni a Venkovní Aktivity: Musí mít ve vaší kuchyni, na zahradě a v sadě pro přežití v vozidle, poskytující spolehlivou ochranu.

Řešení Bez Nepořádku: Vyrobeno z kvalitního materiálu odolného proti ohni. Složeno ze dvou vrstev tkání z pravého sklolaminátu a vnitřní vrstvy proti požáru.

Odolnost Pro Vysoké Teploty: Izoluje vysoké teploty až do 1076°F (580℃), zajišťuje bezpečnost v kritických situacích.

ZÍSKEJTE AŽ 51% SLEVOU NA POŽÁRNÍ DEKU PRO NOUZOVÉ POUŽITÍ NYNÍ

Je to tak jednoduché!

I děti a starší lidé to mohou používat.

JEDNODUCHÝ SYSTÉM PULL

Jenom zastražte záložky, abyste uvolnili Požární Deku z jejího pouzdra.

RYCHLE ZASTAVÍ OHEŇ

Hodte ji přes oheň a sledujte, jak jej rychle uduší.

BEZ NEPOŘÁDKU NA ÚKLID

Těžký, toxický nepořádek je minulostí. Ušetřete si svou kuchyň a svůj čas.

Proč je milují hasiči?

🚨 Překvapivý fakt: 48 % všech domácích požárů začíná v kuchyni.

Většina začíná jednoduchým vařením na oleji. Pár lžic oleje při nesprávné teplotě a katastrofa může nastat během okamžiku. Jsou běžnější, než si lidé myslí, přestože se to může stát komukoli.

Je to neuvěřitelně jednoduché použití a s dobrým důvodem. Dokonce i děti nebo starší lidé to zvládnou. Už nebudou potřeba těžké, zaneřáděné a složité hasicí přístroje.

Mít aspoň jeden na osobu v domě je klíčové. Je to jednorázový nákup, který může zachránit životy a tisíce dolarů za škody.

ZÍSKEJTE AŽ 51% SLEVOU NA POŽÁRNÍ DEKU PRO NOUZOVÉ POUŽITÍ NYNÍ

610,000+ Zákazníků Preferuje Prepared Hero

Prepared Hero má více než 610 000 spokojených zákazníků s průměrným hodnocením 4,7 z 5 hvězdiček.

Mnoho Hasičských oddělení a hasičů schvaluje Požární deky od Prepared Hero. Podívejte se, co někteří lidé říkají:

"NEPŘESKAKUJTE TYTO! Doslova zachránilo náš dům před vyhořením! Můj syn smažil slaninu a nechal ji příliš horkou, tuk se rychle vzplál. Jsem rád, že jsem ho naučil používat požární deku, dokázal to uhasit dříve, než se to vymklo kontrole! Každý domov to potřebuje."

"Přál bych si, aby každá rodina měla jednu z těchto ve svém domě. Zachránilo by to tolik životů."

ZÍSKEJTE AŽ 51% SLEVOU NA POŽÁRNÍ DEKU PRO NOUZOVÉ POUŽITÍ NYNÍ

Co říkají zákazníci…

Sonya Etchemendy

Sonya Etchemendy

rating

To je vážné!

Ohodnoceno ve Spojených státech dne 28. července 2023

Ověřený nákup

Nedávno jsem kontroloval tlakové měřiče na svých starých hasicích přístrojích. Některé jsem ani nedokázal zvednout kvůli váze. Je mi 72 let a potřeboval jsem proaktivní způsob, jak se připravit na požár, ať už bůh nechce. Tento inzerát o tkaninové metodě uhašení jakéhokoli typu požáru mě zaujal. Perfektní pro každý domov k připravenosti a může být použit v jakémkoli věku. Koupil jsem si svůj a dokonce jsem koupil další pro mé kuchyňské prostory a dokonce mám jeden v autě. Nejlepší část? Toto je dokonalý dárek k novému bydlení! Skvělé!

Lonna

Lonna

rating

Bezpečnostní položka

Ohodnoceno ve Spojených státech dne 15. dubna 2023

Ověřený nákup

Poté, co jsem viděl video, jak fungují, myslel jsem si, že by to byl skvělý dárek pro mé dospělé děti, aby je měly ve svých vlastních domech. Nikdy nevíte, kdy se něco jako požár v kuchyni, atd. může stát, tak proč mít tyto po ruce pro případ „Jen pro případ“. Doufejme, že nikdo nikdy nezažije požár v domě, ale říkal jsem si, proč ne mít něco takového?? Pokud funguje, pak skvěle! Můj nejstarší syn a jeho manželka mají malé děti a toto je něco, co mohou mít ve své kuchyni v případě nouze. Dal jsem také jednu své dceři a jejímu manželovi do jejich nového domova spolu s jednou svému nejmladšímu synovi a jeho přítelkyni do jejich bytů! Za tak dobrou cenu si myslím, že jim to poskytne trochu ochrany, pokud by to někdy potřebovali.

Donny G

Donny G

rating

Perfektní dárek!

Ohodnoceno ve Spojených státech dne 26. července 2023

Ověřený nákup

Koupil jsem tyto jako dárky. Jeden jsem si ponechal pro sebe a ostatní jsem dal přátelům a rodině. Něco, doufám, že nikdy nebudou muset použít. Ale, bude se hodit, pokud jej kdy budou potřebovat. Poznámka: Kvalita produktu je mnohem lepší, než jsem čekal. Je to perfektní dárek! Jsem spokojen se svým nákupem. Lepší je být připraven, nikdy nevíte.

Money Back

Záruka vrácení peněz do 30 dnů bez položení dotazů!

Chceme, abyste byli s každým nákupem od Prepared Hero 100% spokojeni. A pokud nejste zcela spokojeni s vaším nákupem, vrátíme vám peníze nebo vyměníme zboží. Vše, co od vás žádáme, je, abyste se obrátili na naši zákaznickou službu a poté nám zboží vrátili.

ZÍSKEJTE AŽ 51% SLEVOU NA POŽÁRNÍ DEKU PRO NOUZOVÉ POUŽITÍ NYNÍ

Máte dotaz? Můžeme vám pomoci!

Europe (EU/UK): Domácí objednávky budou odeslány z vašeho místního skladu v EU nebo ve Velké Británii. Na váš e-mail bude vydán sledovací číslo. Typické dodání trvá 2-4 pracovní dny. Někteří zákazníci ji obdrží již příští den!

Nouzová požární deka úspěšně uhašuje jakýkoli zdroj požáru, který je menší než samotná deka. To zahrnuje elektrické požáry, tukové požáry a další.

Nejlepší místo pro skladování vaší Požární deky od Prepared Hero je v oblastech s vysokým nebezpečím. To může být ve vaší kuchyni nebo silně frekventovaných částech domu, garáži, vozidle, karavanu nebo obytném přívěsu. Doporučujeme je zavěsit v kabinetech, aby byla připravena k okamžitému použití.

Neexistuje žádné expirační datum. Nouzová požární deka nikdy nevyžaduje nákladnou údržbu nebo nabíjení. Pokud je deka v dobrém stavu, nevyprší.

Ano, jsou běžně doporučovány hasičskými odděleními a záchrannými službami. Tento produkt je certifikován CE a splňuje normy EN: 1869:2019.

Nouzová požární deka je vyrobena z textilního skla a neobsahuje žádné PFOA.

Produkty zajištěné kvality

Produkty zajištěné kvality

Hrdě se hlásíme k našim produktům, zajistíme, že nejsou pouze bezpečné, ale také spolehlivé, splňující přísné nouzové standardy.

Rychlé a spolehlivé doručení

Rychlé a spolehlivé doručení

Rozumíme tomu, že jakmile jste něco zakoupili, chcete to co nejdříve. Proto slibujeme rychlé doručení přímo k vašim dveřím.

Bezpečné a jednoduché placení

Bezpečné a jednoduché placení

Poskytujeme bezproblémovou pokladnu s SSL šifrováním, abychom zajistili, že vaše nákupní zkušenost je plynulá a bezstarostná.